Znając język angielski i chiński łatwo podróżować mi po Ameryce, Australii Europie i Azji – naturę podróżniczki odkryłam w sobie mając 18 lat, gdy pierwszy raz poleciałam samolotem do Mediolanu. I od wtedy też zaczęłam korzystać z usług wypożyczania samochodu. Już wtedy przy pierwszym kontakcie okazało się, że mając prawo jazdy, będąc osobą pełnoletnią nie będzie mi dane móc wypożyczyć samochodu. Nie spełniałam wymagań wypożyczalni odnośnie wieku i doświadczenia jako kierowca.

Innym razem w USA, mając lat 21 – również nie byłam w stanie wypożyczyć samochodu, choć kryteria wieku i doświadczenia spełniłam – uziemiły mnie kwestie formalne.

Ostatnio, będąc na Majorce, przesiedziałam 2 h w samochodzie dzwoniąc między pośrednikiem, kierowcą i wypożyczalnią by zweryfikować kwestie umowy wynajmu samochodu i dostępnego limitu kilometrów.

Umierałam też na zawał serca prowadząc auto po uliczkach szerokości samochodu, wiedząc, że jestem bez ubezpieczenia. I to nie dlatego, że nie chciałam go wykupić – lecz nie mogłam!

Auto wypożyczone w Grecji zaskutkowało blokadą 6000 zł na karcie przez prawie miesiąc i tym, że wypożyczalnia chciała wyłudzić ode mnie pieniądze za szkodę, której nie zrobiłam. Udało mi się uniknąć kary tylko dlatego, że wiedziałam już jak się przed tym zabezpieczyć!

Dlaczego takie historie się zdarzyły? Ano dlatego, że nie miałam tej wiedzy, którą dziś Ci przekazuję w Messengerniku o wypożyczeniu samochodu. Jest to kompedium wiedzy jak nie wpadać w tarapaty przy wypożyczeniu samochodu. To poradnik oparty na doświadczeniu, którego nie znajdziesz w opisie żadnej ubezpieczalni, wypożyczalni czy pośrednika. Znajdziesz tu praktyczne porady co należy zrobić by zabezpieczyć się przed wyłudzeniami ze strony wypożyczalni. Dowiesz się z czym wiąże się wynajem auta i jakie warunki musisz spełniać by móc auto wypożyczyć. Znajdziesz tu informacje jak sobie radzić na drogach i jakie aplikacje są pomocne. Nie pominęłam też kwestii formalnych – tego, czego potrzebujesz by wypożyczyć samochód. Jeśli planujesz wypożyczyć samochód bez stresów, nerwów i strat pieniężnych – to serdecznie polecam zakupić Messengernik 🙂

JUŻ DOSTĘPNY!

https://www.messengerka.pl/sklep

Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

6 komentarzy

    • Jest to fajna opcja jak faktycznie nie traci się na nią zbyt dużo czasu 🙂 ale Np chcąc podróżować po USA – jesteś w stanie zobaczyć znacznie więcej i taniej jeżdżąc wypożyczonym autem 🙂

  1. Oj, pamiętam jak kiedyś spanikowałam przed wypożyczeniem auta i w ostatniej chwili zamieniłam się z koleżanką i ona kierowała…

    • Dlatego polecam MESSENGERNIK a bo właśnie porusza wiele kwestii które nas stopują przed korzystaniem z opcji wypożyczania auta 🙂

Write A Comment

Przypnij.