Miłość do drugiego człowieka wydaje się taka oczywista. A co z miłością do kawy, kina i torebek? Co w końcu z najważniejszą miłością do samej siebie, o której tak często zupełnie zapominamy?

Mam nadzieję, że każda Messengerka dojdzie w końcu do wniosku, że pokochanie siebie to najważniejsza z istniejących miłości. A jak sobie tę miłość okazać i kiedy zacząć? Może zamiast usilnie poszukiwać randki na walentynkowy wieczór wybrać się na randkę z samą sobą? Poszukać dla siebie miejsca, stworzyć idealny klimat, postawić na swoje miłości.

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie: czego tak naprawdę chcę, co w rzeczywistości mnie cieszy i czy musi się to pokrywać z tym, co mówią inni?

Każda z nas codziennie staje przed milionami wyborów, warto by wśród nich był ten stawiający właśnie na nasze prawdziwe ja. Makijaż z mocniejszym okiem lub taki, który jedynie podkreśla urodę, torebka od jednego z największych projektantów albo ta, którą dostało się od babci, która w rodzinie jest od pokoleń, dobrane do nastroju perfumy, ciekawa lektura i świetnie smakująca kawa, czyli chwila dla siebie. Pewność siebie emanująca z kobiety, która kocha siebie i to, co ma. Z torebką pełną nie tylko niezbędnych akcesoriów, ale, co równie ważne, wszystkiego, co najlepsze: poczucia humoru, wdzięku i charakteru, z którymi jest w stanie zawojować świat. I nie ma znaczenia, czy pracujesz w wielkiej korporacji, czy w niewielkim osiedlowym sklepiku, najważniejsze, że znasz swoją wartość i kochasz siebie. Dobrze, by każda z nas wiedziała, co chce włożyć do swej walentynkowej torebki i żebyśmy pamiętały, że nie ma w niej miejsce na złość, smutek i ciągłe roztrząsanie przeszłości.

Z miłością do siebie patrzeć w przyszłość, czerpać siłę z tego, co było i cieszyć się z tego, co jest, oto dewiza, która powinna przyświecać każdej Messengerce i to nie tylko w Święto Zakochanych.

A na Walentynki:

Miłości do siebie i znalezienia idealnej torebki do noszenia miłosnych skarbów Wam i sobie drogie Messengerki życzę.

Fot. Kinga Burakovska
www.burakovska.com
Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

Write A Comment

Przypnij.