Messengerko, dziś apel w stylu EKO by w tym EKO zostać też ZDROWYM!

Jako świadomy konsument tego świata, zapewne zdajesz sobie sprawę jak problematycznym stał się udział plastiku w naszym codziennym życiu. O ile walka by go całkowicie wyeliminować jest bardzo wymagająca, tak przynajmniej jeden element plastikowego tworu możemy z łatwością zastapić bawełnianym, w dodatku znacznie ładniejszym i niosącym piękne przesłanie.

Mówię tu o torbach na zakupy – bawełnianych.

Sama od jakiegoś czasu staram się pamiętać, by taką torbę mieć w torebce, aucie czy biurze, tak by w razie konieczności zakupów, złapać ją w swe ręcę i z eko głową oddać się szaleństwu buszowania między regałami sklepowymi ze świeżo pachnącymi bochenkami chleba czy kolorowymi zakątkami pełnymi owoców.

Ale uwaga!

Właśnie te najbardziej świeże produkty wchodzą w bliski kontakt z naszą bawełnianą torbą. Może to skutkować rozwojem bakterii, więc nadmieniam, że te torby należy PRAĆ 🙂 Wystarczy raz w tygodniu.

O tym, mało kto mówi, a pranie tych toreb odbywa się zwykle przy okazji rozlania jogurtu czy zduszenia mandarynki.. tym bardziej chcę Was uczulić na to, żeby pamiętać o ich praniu nawet bez incydentu.

To niewielki wysiłek, w porównaniu do tego, jak dumnie możesz się czuć, wiedząc, że choć w mikro stopniu dbasz o środowisko stosując takie torby. Jest to też niezwykle wygodne. A jak jeszcze idzie to w parze z pięknym hasłem wydrukowanym na torbie, jak np. The beauty is in you.. 😉 To tym bardziej zmieniasz świat na lepsze.

Rozdałam parę toreb ludziom, którzy postanowili spędzić minutę swojego życia by wysłać mi uśmiech na Instagramie – i zamierzam kontynuuować ten proceder, aż zabraknie mi toreb- ale wtedy znów odezwę się przez www.wpex.pl by wyprodukowali dla mnie więcej Messengerkowych toreb 🙂

Ps. Są naprawdę ładne, bawełna ma takie mikro prążki, nadruk wygląda porządnie – spokojnie można się z taką prezentować na ulicy 🙂

Czy taka torba od Messengerki to fajny prezent?

Ps2. Dla pierwszych 5-osób, które zapiszą się na Newsletter poniżej- przy okazji poznając tajniki wizerunkowe związane z torebką – torba w prezencie! Łap okazję!

Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

Przypnij.