Targi mody Poznań 2018 już za nami. Messengerka pobuszowała między stoiskami i co nieco dla Was wyłapała. Spotkałam tam firmy z różnorakim podejściem do torebki. Jedni bawią się torebką, niczym zabawką z lat młodości i tworzą wzory ze słonikami Dumbo czy pieskiem Snoopy pozwalając Ci chociaż w małym stopniu poczuć się niewinnie jak dziewczynka. Inni stawiają na elegancję dodając do torebki kamienie Svarowskiego, tworząc torebkę niczym biżuterię czyniąc z Ciebie świecącą gwiazdę. Jeszcze inni torebkę traktują jak materiał pod dzieło – i je tatuują! Są torebki, które możesz personalizować, samemu dobierając komponenty i tym samym tworząc je w sposób idealnie dopasowany do Twoich własnych potrzeb. Są też torebki futrzaki – co by móc je pogłaskać jak czworonożnego przyjaciela. Znalazłam też torebki, które wyglądają jak obraz malowany na płótnie. Dla miłośników klasyki o wysokim standardzie jakościowym, były też torebki włoskie wykonane z  dbałością o szczegóły. Pomimo niewielu stanowisk z torebkami każde było swoiście różniące się od pozostałych. I to mnie urzekło.

Targi trwały 2 dni i frekwencja odwiedzających mogłaby być wyższa. Brakowało mi też kreatywności na targach – jedyne co mnie mile zaskoczyło, jeśli chodzi o jakąś mikro-akcję kreatywności to 160-centymetrowy Pan chodzący z wieeeelką gazetą 🙂

Targi zostawiły krótką relację video z tego wydarzenia i Messengerka też tam jest! 9 sekunda – to właśnie ja ‘na polowaniu’ 🙂

Głos Wielkopolski też zdołał mnie złapać w kadr:  

Targi zawsze lubi się za to, że gromadzą w jednym miejscu wielu twórców i ukazują szeroki zakres możliwości jaki niesie branża torebek. Ten rodzaj sztuki nigdy nie pozwala się nudzić użytkownikowi i zaskakuje ciągle na nowo kształtem, materiałem, pomysłem, zastosowaniem. Mam nadzieję, że już niebawem znów będzie mi dane przejść się po tej swoistej ‘galerii sztuki’ gdzie będzie można podziwiać i rozmawiać o tylu pięknych dziełach jakimi są torebki.

Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

Write A Comment

Przypnij.