Przyszłość wybiegów zaczyna się dziś!

Świat zmienia się z każdym dniem. Zmieniamy go my – ludzie. Każdy element życia ludzkiego jest tworzony na nowo każdego dnia. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałoby Twoje życie 200 lat temu? Albo 1000? Większość z tego, co dziś dostajesz, musiałbyś wytworzyć sam. Twoje życiowe cele i marzenia wyglądałyby inaczej. Wszystko się zmienia. Podążamy za trendami, albo sami je tworzymy! Dolce&Gabbana zdecydowanie je tworzy.

Niewątpliwie na uwagę zasługuje przełom w świecie mody  jakiego D&G dokonał ostatnio, zwłaszcza, że królowymi pokazu były torebki – nie mogły więc umknąć czujnemu oku Messengerki.

Na chwilę przenosimy się do Mediolanu. Zapach pizzy, oregano, bazylii i pomidorów. Słońce. Miasto pełne torebek. Właśnie w niedzielę zakończył się tu Fashion Week. Podczas jego trwania, na wybiegu pojawiły się  piękne egzemplarze torebek w ciekawych odsłonach. Śmiało można powiedzieć, że pokaz, który wzbudził dużo emocji i zdecydowanie zaskoczył publiczność to pokaz włoskiego domu mody Dolce & Gabbana. Projektanci postanowili w sposób absolutnie unikalny i nigdy wcześniej nie stosowany, zaprezentować torebki z nowej kolacji Fashion Devotion.

Na wstępie publiczność została poproszona o wyłącznie wifi w telefonach. Już wtedy emocje pełne zaciekawienia stworzyły niesamowitą aurę. Organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną oraz sceniczną. I oto na wybiegu zamiast modelek pojawiło się 7 dronów, które latająco zaprezentowały skórzany model pikowanej torebki w różnych odsłonach kolorystycznych.

 

Dolce & Gabbana postanowił wykorzystać nowe technologie i wyjść naprzeciw nowoczesnym klientom. W social mediach wszyscy spekulują, że zabieg ten będzie motorem rewolucji technologicznej na pokazach mody. Czy w bliskiej przyszłości czeka nas cały pokaz, który będzie obsługiwany wyłącznie przez roboty?  Pomysł użycia dronów przez Dolce & Gabbana był zdecydowanie inspirującym czynnikiem do tworzenia świata mody ciągle na nowo, wraz ze zmieniającym się światem.

Zachęcam Cię do obejrzenia całego pokazu nowej kolekcji. Torebki pojawiły się także w drugiej częściej pokazu, ukazane na tle całej stylizacji.

Co sądzisz o takich innowacjach w świecie torebek?

Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

Write A Comment

Przypnij.