O messengerce.

Nazywam się Jessica Karlińska i żyję z misją łapania piękna codziennego. My, kobiety, naturalnie uwrażliwione i uczuciowe niezwykle silnie odczuwamy rzeczywistość. Nasze piękno, kobiecość i poświęcenie emanuje na kążdym kroku. A w każdym kroku towarzyszy nam symbol kobiecości – torebka. Jest to sztuka osobista. Postanowiłam stworzyć Messengerkę, jako miejsce wytchnienia, inspiracji i źródło wiedzy dla kobiet, gdzie łączymy się za pomocą fascynacji do torebek. Dzięki Messengerce na nowo dostrzeżesz urok świata, zachwycisz się, poznasz inspirujące kobiety i mam nadzieję, że sama nią się staniesz (o ile już nią nie jesteś! :)). Jako mama, zaczęłam jeszcze mocniej łączyć się z kobietami. Nikt nas tak nie rozumie, jak my same. Byłam w wielu miejscach na świecie: w USA,  UK,  Hiszpanii, Chinach, Singapurze, Hong Kongu, Malezji czy Filipinach i poznałam wiele kobiet. Różnimy się w niektórych sprawach, rzecz jasna, ale wiele nas też łączy – m.in torebka jest tym elementem codzienności, który nas jednoczy pomimo kultur, języków, ras. Jestem zafascynowana tą sztuką.
Jeśli więc masz ochotę pobyć bardziej w kobiecym świecie, napełnić się energią do działania, pozachwycać się, a przy okazji zawiesić oczko nad pięknymi torebkami – dobrze trafiłaś 🙂  Cieszę się, że jesteś. Czuj się swobodnie.

Ps. Panowie również mile widziani – Messengerka pozwoli Wam poznać kobiecy świat bardziej, a to na pewno przedłoży się na lepsze relacje damsko-męskie 🙂

Przypnij.