Żyjemy w świecie konsumpcjonizmu. Mamy zdecydowanie łatwiejszy dostęp do rzeczy pięknych. Jakże więc nie korzystać z tej możliwości by otaczać się tym co urocze? A jak jeszcze jest pożyteczne i atrakcyjne cenowo?

Przynajmniej co kwartał warto zajrzeć do swojej szafy i zrobić przegląd naszych torebek.  Na pewno znajdziesz tam te, które używasz na co dzień,  i te, o których istnieniu praktycznie zapomniałaś. Tak jak zmieniasz się Ty, tak zmieniają się z Tobą torebki – to naturalne i nie trzeba się przed tym wzbraniać. Wręcz Cię do tego zachęcam – odświeżaj swoją szafę, a zobaczysz jak wiele piękna sobie podarujesz na nowo.

Dziś chcę Ci ofiarować piękno w postaci torebki, która może się zmieniać razem z Tobą. Torebka dla kobiet – minimalistek, które lubią mieć mało i wiele jednocześnie. Torebka, która łatwo i szybko zmieni się niczym kameleon i dopasuje do Ciebie. Torebka dla tych, którzy kochają praktyczność i nowoczesny design. Dla Ciebie, bo świadomie wybierasz produkt o wielorakim zastosowaniu. Torebka, która wyrazi Cię podwójnie.

Mowa tu o Doubleu Bag – pokochasz ją za jej uniwersalność, praktyczność i możliwość transformacji. Wystarczy Ci 10 minut by dostosować ją do swojego obecnego nastroju, stylizacji i charakteru. Torebka pracuje na zasadzie modułów: oznacza to, że możesz dowolnie zmieniać akcesoria – uchwyty, body, wypełnienie i elementy dekorujące. W ten oto sposób stwarzasz sobie swoją indywidualną torebkę. Będzie Ci służyła na co dzień. Każdego dnia będąc inną – zupełnie tak jak Ty – Messengerko.

Doubleu Bag została stworzona z idei miłości do dalekich podróży, fascynacji kulturą i tradycją Dalekiego Wschodu. Została zaprojektowana we Włoszech a wyprodukowana w Indiach z najwyższej jakości materiałów. Jak mówią twórcy torebki:

świat nie potrzebuje więcej przepychu, lecz mniej – stąd linia torebek została uproszczona do klasycznego kształtu, tak by komponowała się z pozostałymi elementami garderoby.

Na pewno Doubleu Bag kojarzy Ci się z O’bag. Nie da się ukryć, że są pewne cechy wspólne, ale Doubleu Bag już przy pierwszym zakupie dostarcza Ci jeden pełny komplet torebki – którą możesz dowolnie modyfikować, a nie jak w przypadku O’bag, gdzie kupujesz na początku same elementy. Do tego konstrukcja DoubleU jest sztywniejsza.

Podoba Ci się, że trzymasz miejsce na jedną torebkę a akcesoriami zmieniasz ją w 10 innych? Zerknij jak różne są elementy, które pomogą skomponować Ci twoją idealnie dopasowaną torebkę na dziś. Zapraszam Cię na stronę Doubleu Bag: https://doubleubag.pl/ i na poglądanie instagrama: https://www.instagram.com/doubleubagpolska/

Łap Doubleu Bag dla siebie –  a ode mnie dostajesz 10% rabat. Wystarczy, że wpiszesz: messengerka10 w miejscu kodu. 🙂 Wiem, że się cieszysz – ja też! Mi Doubleu Bag już służy i przykuwa wzrok na ulicach – którą Doubleu Bag dla siebie wybierasz? 

Trzymaj się ciepło Messengerko 🙂


fot. Agata Zgrabczyńska

Modelka: Jessica Karlińska

 

Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

Write A Comment

Przypnij.