Trendy w ubiorze ślubnym Panny Młodej nie zmieniają się od kilku lat. Kolory dekoracji ślubnych też od kilku sezonów oscylują wokół tej samej palety barw. Czy da się połączyć te dwa niezbędne elementy ślubnego planu i wybrać idealne dodatki, a w szczególności doskonałą torebkę na ślub? Oczywiście! Startujemy!

Torebka na ślub

Messengerko, korzystałaś z niej podczas swojego ślubu? Myślę, że to niezbędny gadżet, idealny do schowania drobiazgów na Twój ślub – pudru, szminki, chusteczki czy listu do narzeczonego albo pierwszego listu do męża.

A może będziesz druhną i zastanawiasz się, jakie dodatki dobrać na tę okazję? Zapytaj pary młodej jak będzie wyglądała ich uroczystość. Czy będzie dominowała jakaś tematyka/kolory. A może planują uroczystość z wykorzystaniem modnych kolorów, nad którymi my dzisiaj się zatrzymamy? Idealnie! Chodź! Niezależnie od tego, czy jesteś druhną, czy panną młodą, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Przeglądając publikacje o ślubnych trendach na rok 2019, a potem studiując #ślub na Instagramie od razu widać, że przyszłe mężatki z grubsza dzielą się na dwie grupy – te, które kochają gorsety w różnych wydaniach (w tym przypadku dodatki podkreślają ten, z założenia już, dostojny charakter kreacji – kryształowa, perłowa lub złota biżuteria, jasne, złote lub srebrne buty, jasny bukiet, często elegancka ozdoba na włosach w jasnych kolorach). Te panny młode przypominają księżne podczas królewskich ślubów. 

Jakie panny młode stoją po drugiej stronie? Takie z dużą ilością dziewczęcej energii, które przeznaczają ją (wraz z narzeczonym) na stworzenie romantycznego, niekiedy nieco ludowego czy retro ślubnego przedsięwzięcia. Jak rozpoznać takie uroczystości? Po wianku we włosach, bukiecie ślubnym, który jest stylizowany na wiązankę polnych kwiatów, mniejszej liczbie biżuterii. Tutaj, częściej niż u panien młodych kochających gorsety, pojawiają się barwy inne od szampańskich, mocniejsze – w tym roku najpopularniejszymi mocnymi barwami są: granat, zieleń, szarości, fiolet, ale i czerń ☺ 

Czy istnieją na rynku torebki, które mogą się pojawić zarówno na pierwszym (książęcym), jak i drugim (romantycznym ślubie) w dłoniach nie tylko panny młodej, ale i druhny? Jasne, że tak; spójrz tylko:

  1. Torebka na ślub dostojny (z gorsetem ;)):

Mascara, 125 zł.

Torebka Zara, 199 zł. Świetna w złocie jest jeszcze tu.

Glamorous, 97 zł.

Szał!, Mascara, 209 zł.

Zara, 139 zł.

Klasyczna biała torebka na ślub, trudno znaleźć elegancką i małą białą torebkę, Zara, 119 zł.

  1. Torebka na ślub romantyczny:

W klimacie retro – Mint&Berry, 107 zł.

Dalej w klimacie retro – Zara, 159 zł. Podobna tu.

W klimacie wiejskim – Whistles, 279 zł. W tym klimacie tu oraz tu

  1. Torebka na ślub mieszany:

Romantyczny z jasnymi barwami

Mint&berry, 55 zł.

Glamorous, 112 zł.

Dostojny z mocnymi barwami:

Zara, 119 zł.

Kolorowa, ale dostojna, Zara, 199 zł.

Forever New, 189 zł.

Topshop, 169 zł.

Author

Jestem Jessica. Pokazuję Ci sztukę z jaką obcujesz na codzień. Kieruję piękno w Twoją stronę. Zarażam miłością do torebek.

Write A Comment

Przypnij.